KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7265748

nr 726 5748

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Etsning, Marc Chagall (1887-1985), 'La soiree chez le Governeur', osignerad, motivets mått: 22x29

måndag 21 november 2011

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall